31.08 - 30.09.2018 - "Water and tropic" Iwona Lenik, Kinga Błażejczyk, Delfina Olkowicz i Sylwia Michalska

Kiedy urlop dobiega końca czujemy niedosyt wakacji, chęć do ponownych podróży, czasu w którym jesteśmy wyzwoleni z szybkiego tempa miasta. Jesteśmy spragnieni inspiracji które przynoszą energię i zapał do działania. A gdyby tak znów poczuć energię chillout? Wystarczy kontakt ze sztuką która rozbudza wyobraźnie. Na wystawie „Water and tropic” zobaczymy prace czterech Artystek: Iwony Lenik, Kingi Błażejczyk, Delfiny Olkowicz i Sylwii Michalskiej. Różne style i techniki artystyczne połączy wspólny element wody i tropiku... Wystawa potrwa do 30 września 2018. Godziny otwarcia: 9:00 - 17:00 (pn-pt)

26.07.2018 "Wieczór whisky z karykaturą"

Wieczór w kameralnych przestrzeniach OmniOffice był wspaniałą okazją do zobaczenia jak powstaje i czym jest karykatura. W artystycznym centrum programu Artystka Agnieszka Paczuska rysowała uczestników wieczoru tworząc interesujące karykatury. Finezyjna, mocna kreska podkreślała linie twarzy uwypuklając to co najbardziej charakterystyczne dla danej osoby. Drugim centrum wieczoru była degustacja i integracja podczas smakowania różnych gatunków whisky. Całość zwieńczała muzyka jazzowa.

19.04-20.05.2018 „Unity” Delfina Olkowicz i Marta Jaguś

Artystki łączą grafikę i malarstwo opowiadając w swojej sztuce o miłości. Na wystawie zgromadzono prace odwołujące się tematycznie do uczuć, natomiast różniące się w formie, stylu i technice. Na wystawie można podziwiać grafiki pociągnięte komiksową kreską, pełne kontrastów i żywej kolorystyki . Do ekspozycji dołączono także cykl obrazów w którym odnajdziemy wpływy sztuki japońskiego haiku. Odważne, refleksyjne i ekspresyjne .Czy zobrazowanie miłości jest możliwe? Ależ tak…

Posmakuj Sztuki w nowych przestrzeniach!

Wystawy

Zajmujemy się organizacją wystaw na których Artyści mogą zaprezentować swoją twórczość szerszej publiczności. Każdą wystawę uroczyście otwiera wernisaż specjalnie przygotowany dla zaproszonych Gości. Każdy wieczór jest wyjątkowy, dlatego dbamy o detale. Szampan, muzyka oraz konkursy wprawiają Gości w dobry nastrój. Oprawa filmowo-fotograficzna upamiętnia wydarzenie.

Business Synergy Meetings

Spotkania biznesowe są doskonałym rozwiązaniem dla poszerzania bazy kontaktów a także integracji w otoczeniu sztuki i muzyki.

Warsztaty Artystyczne dla Firm

Obecnie trwają prace nad przygotowaniem programów artystycznych dla firm.